Odpowiedni, właściwy, najwyższej klasy materiał, wyszkolona kadra oraz solidne wykonanie ma wpływ na jakość naszych mebli.

NAJLEPSZY FORNIR

Firma MDM produkuje meble z forniru naturalnego i modyfikowanego. Współpracując z renomowanymi firmami oferujemy ponad 100 gatunków oklein drewnianych, dzięki którym możemy nadać indywidualny, niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Używając forniru zachowujemy naturalny rysunek słoju drewna, co będzie miało niebanalny wpływ na atmosferę Państwa otoczenia. Żaden z oferowanych przez nas fornirów nie jest sztucznie barwiony.

ODPORNY LAKIER

Firma MDM produkuje fronty meblowe na podkładach poliestrowych. Aby sprostać wymaganiu naszych klientów używamy profesjonalnych lakierów włoskiej firmy ICA-ItalColor, według kart kolorów: ICA, RAL, NCS.

SOLIDNA PŁYTA MEBLOWA

Firma MDM produkuje meble z wysokiej jakości płyt meblowych firmy KRONOSPAN. Oferujemy bogatą kolorystykę i strukturę płyt z laminatu – materiału najbardziej odpornego na czynniki zewnętrzne.

NAJLEPSZE AKCESORIA – PODZESPOŁY – WYPOSAŻENIE

Zastosowanie najlepszych na rynku podzespołów takich jak zawiasy, prowadnice, systemy jezdne fimy BLUM, HETTICH powoduje, że nasze meble stają się niebywale funkcjonalne i wygodne.

NOWOCZESNY PARK MASZYN

Firma MDM produkuje meble z wykorzystaniem nowych, technologicznie zaawansowanych maszyn, austriackiej firmy FELDER, co niejednokrotnie daje nam przewagę nad konkurencją.

DOŚWIADCZONA KADRA

Firma MDM zatrudnia pracowników z wieloletnim stażem w branży meblarskiej. Zdajemy sobie sprawę, że to głównie ich doświadczenie, wiedza i pasja do tworzenia mebli w połączeniu z najnowszymi technologiami, mogą sprostać wymaganiom współczesnego klienta.