O nas

Firma MDM NOWOCZESNE MEBLE oferuje szeroką gamę mebli lakierowanych oraz z forniru naturalnego i modyfikowanego, na które Państwo jako nasi klienci macie decydujący wpływ. Na życzenie wykonujemy również meble z wysokiej jakości płyt meblowych. Realizujemy projekty indywidualne, na wymiar, zgodnie z Państwa sugestią i oczekiwaniem. Dbamy o jakość i estetykę naszych wyrobów. Współpraca z najlepszymi firmami na rynku powoduje, iż nasze meble stają się niebywale funkcjonalne i komfortowe.

Naszą dewizą jest zaoferować Państwu taki mebel, o jakim Państwo marzycie.

DAMIAN MISZA I BEATA MISZA

Nasza jakość

Odpowiedni, właściwy, najwyższej klasy materiał, wyszkolona kadra oraz solidne wykonanie ma wpływ na jakość naszych mebli.

fornir. Firma MDM produkuje meble z forniru naturalnego i modyfikowanego. Współpracując z renomowanymi firmami oferujemy ponad 100 gatunków oklein drewnianych, dzięki którym możemy nadać indywidualny, niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Używając forniru zachowujemy naturalny rysunek słoju drewna, co będzie miało niebanalny wpływ na atmosferę Państwa otoczenia. Żaden z oferowanych przez nas fornirów nie jest sztucznie barwiony.

lakier. Firma MDM produkuje fronty meblowe na podkładach poliestrowych. Aby sprostać wymaganiu naszych klientów używamy profesjonalnych lakierów włoskiej firmy ICA-ItalColor, według kart kolorów: ICA, RAL, NCS.

płyta meblowa. Firma MDM produkuje meble z wysokiej jakości płyt meblowych firmy KRONOSPAN. Oferujemy bogatą kolorystykę i strukturę płyt z laminatu – materiału najbardziej odpornego na czynniki zewnętrzne.

podzespoły. Zastosowanie najlepszych na rynku podzespołów takich jak zawiasy, prowadnice, systemy jezdne fimy BLUM, HETTICH powoduje, że nasze meble stają się niebywale funkcjonalne i wygodne.

park maszyn. Firma MDM produkuje meble z wykorzystaniem nowych, technologicznie zaawansowanych maszyn, austriackiej firmy FELDER, co niejednokrotnie daje nam przewagę nad konkurencją.

kadra. Firma MDM zatrudnia pracowników z wieloletnim stażem w branży meblarskiej. Zdajemy sobie sprawę, że to głównie ich doświadczenie, wiedza i pasja do tworzenia mebli w połączeniu z najnowszymi technologiami, mogą sprostać wymaganiom współczesnego klienta.